Plan inwestycji

Zachęceni sukcesem pierwszego etapu Osiedla Laskowa, postanowiliśmy kontynuować naszą ideę. Drugi etap inwestycji o nazwie Nova Laskowa stanowić będzie kompleks bliźniaczych domów jednorodzinnych, które mieszczą po 4 samodzielne lokale mieszkalne.

Funkcjonalnie każde z mieszkań spełnia standardy domu jednorodzinnego. Przez środek Osiedla przebiegać będzie główna aleja dojazdowa a budynki zostaną usytuowane po obu jej stronach na wydzielonych działkach o pow. od 900-960 m2. Plan osiedla został zaprojektowany tak, aby wolna przestrzeń pomiędzy budynkami podzielona została na prywatne ogrody, przynależne do każdego z mieszkań. Przydomowe ogródki będą ogrodzone, dając mieszkańcom własną bezpieczną i zieloną strefę wypoczynku. Miejsca postojowe i garaże skupione są przy głównej, szerokiej na 8m alei dojazdowej, zapewniając wyraźne oddzielenie funkcji komunikacyjnej od mieszkalnej.

Bryły poszczególnych budynków harmonizują się z jednorodzinną zabudową tego rejonu miasta. Dzięki jednolitej stylistycei kolorystyce elewacji Osiedle Nova Laskowa stworzy prestiżową część miasta. Wszystkie mieszkania posiadają niezależne wejście. W budynku nie ma wspólnej klatki schodowej. Każde z mieszkań posiadać będzie niezależne podłączenie prądu i gazu dzięki temu nie będzie konieczności płacenia czynszu za lokal.

Do każdego z mieszkań przylega prywatny ogród z wyjściem z salonu. W każdym mieszkaniu zostanie wykonana instalacja pozwalającą na montaż kominka.